Мейсі Вільямс побоюється, що лінія Арії Старк обурить глядача

0
690

Після кількох років очікування, світ нарешті побачив продовження фентезійної саги про нещадну боротьбу за Вестерос. Перші епізоди серіалу «Гра престолів» уже з’явились у мережі. Відтак, зірки стрічки дочекались моменту, коли вже можна приєднатись до загального обговорення сюжетних ліній. Мейсі Вільям, що грає Арію Старк, уже вдруге не змовчала та висловила власне занепокоєння.
Тільки-но на великих  екранах з’явилась третя серія, прихильники зрозуміли, про що говорила Мейсі Вільямс ще задовго до прем’єри. Хтось таки помре, а хтось вирішить долю «людства». Нічого би не передвіщало біди, якби не «родзинка» сценаристів із непередбачуваними сюжетними зворотами. Цього разу, як зазначає більшість, вони таки перетнули межу між шокуючою розв’язкою і «не прописаною».

Здавалось би, коли часу більш ніж вдосталь, можливо зробити телевізійний продукт без щонайменше очевидних недоліків. Але ж, ні. Навіть зірки серіалу заявили, що розвиток подій може не припасти до вподоби глядачам «Гри престолів». Серед них – власне Мейсі Вільямс та її колега по знімальному майданчику Кіт Герінгтон, він же Джон Сноу.
Знаменитості зізнались, що неабияк занепокоєні сюжетним поворотом у третьому епізоді фінального сезону. На їхню думку, усе склалось аж надто неочікувано та необдумано. Особливо ж це стосується фінального виходу Арії Старк у битві за Вінтерфелл. Хоча й більшість прихильників очікувала, що «це» повинен зробити саме Джон Сноу, Король Півночі.

Втім, не лише фінал обурив мережу. Користувачі іронічно зазначають, що в епізоді катастрофічно мало світла, неможливо щось розгледіти. А ще – найдовша битва за історію серіалу стала також найбільш виснажливою. Так, певні сюжетні рішення неабияк здивували глядача. Але світ врешті потребував «більше крові».
Що цікаво, навіть Кіта Герінгтона здивував сценарій третього епізоду. Одразу після того, як актор дізнався фінал, він здивовано заявив: «Я шокований. Весь час я гадав, що цей крок повинен залишитись за мною. Але подібне рішення вдало завершило персонажа Арії Старк. Так чи інакше, це серіал про боротьбу престолів. І у цьому повинно трапитись найцікавіше».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here