“Надприродне” Дженсен Еклз відкрив секрети нового персонажу

0
1106

Маленький спойлер для усіх любителів серіалу “Надприродне”. Дженсен Еклз (Дін Вінчестер), який грає у головній ролі, а також, є виконавчим директором фільму, відкрив фігуру персонажа, яка буде завершувати 13 сезон.
Довго трималася у таємниці розв’язка сюжету. І от, нарешті, фанати мають змогу дізнатися, що ж буде далі? А, далі буде ще більше янголів, ще більше неочікуваних поворотів. Серіал, вже перетворився на містифікований Всесвіт. Кожного разу здається, що вже всі інформаційні ресурси вичерпано. А насправді, кожного разу маємо непередбачуваний вчинок, від одного чи декількох героїв.

Отже, як ми знаємо з 5-го сезону, Дін Вінчестер – ідеальне вмістилище для архангела Михаїла, якому ж звичайно, Дін відмовив. Але, цього разу, знаходячись у паралельному світі, Дін все ж таки погодиться стати начинням для янгола, щоб здолати Люцифера.
Та, що найгірше, попри умову, яку має виконати Михаїл після вбивства Люцифера (звільнити тіло Діна), він порушить усі встановлені згоди, та заволодіє Тілом Вінчестера. На цьому скінчиться 13 сезон, та подальші події вже будуть у 14 сезоні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here