Найкращі епізоди серіалу “Пуститися берегами” фото

0
570

Серіал, що 2008 року “Пуститися берегами” святкує 10 річницю. З цього приводу американський популярний телеканал AMC зробив підбірку найгостріших фото-епізодів зі зйомок. Дивіться, та робіть висновки.

Фільм розповідає нам про чоловіка, порядного сім’янина без шкідливих звичок, який все життя присвятив навчанню дітей у школі; в нього знаходять неоперабельну пухлину легень.

Замість того, щоб скласти руки та чекати своєї смертної години, чоловік, що його зіграв Браян Кренстон бере собі у підопічні свого минулого учня, та вони разом починають варити та продавати метамфітаміни.

Тут і починається найцікавіше. Із простого чоловіка-ботана, головний герой перетворюється на холоднокровного монстра, що може піти навіть на вбивство. Та, чого не зробиш заради виживання?

Згодом, життя акторів змінюється та приймає шалені і непередбачувані оберти. Починається повний треш. А в сім’ї головного героя всі думають, що він тихенько помирає, поки той натомість, заробляє величезні гроші! Хто не бачив, всім рекомендовано до перегляду. Байдужими ви не залишитесь!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here