NBC екранізує роман “Втрачений символ” Дена Брауна

0
282

Романи Дена Брауна користуються просто неймовірною популярністю у всьому світі. Це й не дивно, що кінокомпанії беруться за їх екранізацію. Фани пригодницьких книг вже побачили фільми “Янголи і демони”, “Інферно”, “Код да Вінчі”, а на черзі – “Втрачений символ”. Однак, цього разу це буде не стрічка, а серіал.
На фанів, проте, чекає розчарування, адже головного героя, професора Роберта Ленгдона, зіграє не Том Генкс, а інший актор. Том виконав головну роль у трьох попередніх фільмах, режисером яких був Рон Говард, а створенням займалась кінокомпанія “Imagine Entertainment.”

У новому фільмі йтиметься про ранні пригоди професора Гарварду, який блискуче знається на символах. За сюжетом, його близького друга і наставника, масона Пітера Соломона, викрадає зловмисник. Перед Ленгодом постають сотні головоломок, конфлікти з ЦРУ, аби врятувати його.
До зйомок та сценарію долучиться й автор світових бестселерів Ден Браун. За екранізацію серіалу візьмуться такі кінокомпанії як “Imagine Television Studios”, “CBS Television Studios”, та “Universal Television”, а транслюватиметься американською телевізійною мережею “NBC”.
Про дати зйомок та виходу “Втраченого символу” поки що нічого не відомо, про кількість серій – також. Останній трилер, знятий за романом “Інферно”, отримав касові збори у 215 мільйонів доларів з кошторисом у 75 мільйонів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here