Netflix екранізує драматичну історію Медічі

0
457

Сюжет про іменитий флорентійський рід розгортається після подій іншого багатосерійного фільму – «Медічі: Повелителі Флоренції». Втім, назва нової стрічки дещо змінена на «Величні Медічі». Трейлер до чергового проекту від Netflix уже з’явився на платформі стримінгового сервісу.

Вісім драматичних серій, що розповідають про історію незабутих лордів Флоренції, будуть також сповнені впізнаваними обличчями акторів. У серіалі зіграв Деніел Шарман із «Teen Wolf» у ролі Лоренцо де Медічі. Шон Бін, відомий також як Еддард Старк із «Гри престолів», перевтілився у лукавого змовника – Якопо Піцці.

Серіал «Величні Медічі» стане першою частиною антології, зосередженої на персоналіях Лоренцо Козімо та прадіда Джованні. Першого, до слова, зіграє ще один колишній актор із «Гри престолів» – Річард Медден.
Екс-продюсер «Секретних матеріалів» Франк Спотніц зайнявся новою драматичною стрічкою від Netflix, за партнерства із RAI, Big Light Productions і Altice Group. Перші епізоди серіалу «Величні Медічі» з’являться на екранах 25 січня – у США та Великій Британії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here