Netflix оголосив про створення приквела до серіалу «Відьмак»

0
308

Netflix оголосив про створення приквела «Відьмак: Походження крові», серію обмеженого набору у всесвіті «Відьмак», яка розповість передісторію ельфійської цивілізації до її падіння – і покаже втрачену історію самого першого Відьмака.
«Походження крові», яке буде знято в Великобританії, буде являти собою серіал з шести епізодів. Деталі кастингу не були оголошені.
Сюжет розгортатиметься в ельфійському світі – за 1200 років до світу «Відьмака» – «Походження крові» розповість історію, загублену в часі, і події, які призводять до головного «з’єднанню сфер», коли світи монстрів, людей і ельфів об’єдналися, щоб стати одним.

Деклан де Барра, сценарист першого сезону «Відьмака», виступить в ролі виконавчого продюсера та шоураннера. Лорен Шмідт Хіссріх виконуватиме обов’язки виконавчого продюсера; вона виконавчий продюсер і шоураннер у двох сезонах «Відьмака».
Анджей Сапковський, який написав оригінальну серію книг «Відьмак», на якій засновано шоу Netflix, стане креативним консультантом в серії приквелів. Джейсон Браун і Шон Деніел з Hivemind і Томек Багінський і Ярек Савко з Platige Films, також, будуть виконувати обов’язки виконавчих продюсерів.
«Як довічний шанувальник фентезі, я дуже радий розповісти історію «Відьмак: Походження крові», – сказав Деклан де Барра журналу Variety.
Лорен Шмідт Хіссріх додала: «Я дуже рада співпраці з Декланом і командою Netflix над «Відьмак: Походження крові». Це захоплююче завдання – дослідити та розширити всесвіт Відьмака, створений Анджеєм Сапковським. Ми не можемо дочекатися, щоб представити шанувальникам нових персонажів та оригінальну історію, яка ще більше збагатить наш чарівний, міфічний світ».

Анджей Сапковський прокоментував: «Цікаво, що світ Відьмака – як і планувалося на самому початку – розширюється. Я сподіваюся, що це принесе більше шанувальників у світ моїх книг».
Другий сезон «Відьмака» за участю Генрі Кавілла в головній ролі повинен відновити виробництво у Великобританії в серпні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here