Netflix презентував тизер до нового сезону “Дивні дива”

0
592

«Влітку 1985 року історія продовжиться», – цікавіше, якщо це можливо, та ще непередбачуваніше. На таких інтригуючи словах завершився трейлер до очікуваного всіма продовження серіалу «Дивні дива».

Ще з перших епізодів сценаристи поставили досить таки високу для себе планку. Тим не менш, братам Даффер вдалось здивувати глядачів. Як результат – шквал схвальний відгуків від кінокритиків і 95-ти відсотковий рейтинг на «Rotten Tomatoes».
Насамперед, секретом успіху кінострічки стали численні алюзії до жанрового кінематографу 80-х. Проте не лише ностальгією за минулим, але й відмінною акторською грою та неабиякою атмосферністю «Дивні дива» залучають усе нових глядачів.

Другий сезон багатосерійної стрічки від іменитого стримінгового сервісу завершився на відкритій сцені, змусивши прихильників очікувати продовження історії. Таким сюжетним ходом сценаристи вирішили не заганяти себе у рамки та без тиску прийняти рішення про продовження «Дивних див».
Минуло не так багато часу, як у мережі з‘явився офіційний тизер до третього сезону. Відеоролик не містить жодних спойлерів, зате сповнений нових нерозкритих загадок і таємниць. Вихід нового сезону очікується на 2019 рік.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here