Netflix викупив права у Зеленського на “Слугу народу”

0
495

Політична реклама Володимира Зеленського перейшла усі межі. Українського кандидата на Голову держави побачить весь світ в омріяному «кріслі». Ні, про масштабні білборди навіть не мовиться. Іменитий стримінговий сервіс Netflix викупив права на показ українського серіалу від «Кварталу 95», у якому Зеленський зіграв роль президента.
На офіційних сторінках скандального кандидата чи не одразу з’явилось повідомлення про те, що «Слуга народу» невдовзі вийде на Netflix. «Ми неабияк пишаємось тим, що є творцями українського серіалу, який з’явиться на Netflix. Це безумовний прорив для всієї української телевізійної індустрії», – коментує Володимир Зеленський.

Якщо обійтись без політики, ця угода вкотре підтверджує, що українці можуть виробляти якісний продукт для зарубіжного споживача. А ще – це цілковито нові можливості для наших фільммейкерів. До того ж, уже мовиться про інші міжнародні домовленості. Зацікавились також американські компанії.
Наразі багатосерійна стрічка з’явилась на телевізійних екранах Казахстану, Естонії та Молдови. На стримінг-сервісі Netflix її також вже можна знайти.


Тим часом, Комітет виборців України розглядає демонстрацію «Слуги народу» як умілий інструмент політичної агітації. Відтак, покази серіалу повинні бути оплаченими із виборчого фонду Зеленського.
Нагадаємо, серіал «Слуга народу» є одним із проектів від студії «Кварталу 95», прем’єра якого відбулась ще задовго до офіційного рішення гумориста піти у президенти – у 2015 році. В основі його сюжету лежить історія про пересічного вчителя історії Василя Голобородька, який раптово стає очільником держави. Наразі тривають зйомки третього сезону «політичної картини».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here