Незабаром вийде новий детективний український серіал

0
674

Телеканал 1+1 покаже нову 12-серійну детективну мелодраму Прислуга. Головні ролі у стрічці виконають відомі українські та білоруські актори Антон Денисенко, Валерія Ходос, Олег Савкін, Лариса Руснак, Борис Хвошнянський, Ірина Мельник, Анна Сагайдачна, Людмила Загорська.
За сюжетом серіалу, в одному із будинків фешенебельного котеджного містечка стається вбивство прислуги Лари, у якому звинувачують молодого чоловіка Антона. Його дружина Марта спеціально влаштувалася працювати до того ж житлового комплексу, щоб довести невинність коханого.

Паралельно з Мартою розслідуванням вбивства займається приватний детектив Максим, товариш Антона, а допомагають їм ще дві прислуги, Рита і Віра. У ході розслідування новоспечені детективи розкривають безліч несподіваних таємниць про брудні справи заможних і цинічних мешканців селища.
Про роботу над стрічкою розповіла головний продюсер серіалу “Прислуга” Олена Васільєва:
“Які таємниці приховують ексклюзивні котеджні селища за межею столиці? Що ми знаємо про життя жінок і чоловіків, які обслуговують нових багатіїв? Які стосунки між багатими господинями і їхьою прислугою? Все це і багато іншого – в першому детективному серіалі про нове життя нових українців. Тут немає правих і винних, поганих і хороших, а є люди, які закохуються, ненавидять і рятують один одного незалежно від місця у суспільстві”.
Продюсери стрічки – Олександр Ткаченко, Олена Васільєва. Режисер стрічки – Бата Недич, відомий глядачу роботою над популярними українськими серіалами Село на мільйон, Хазяйка, Століття Якова та багато інших.
Оператор-постановник – Костянтин Чумаков, художник-постановник – Дмитро Жмурко. Над створенням серіалу працює команда Sisters production під керівництвом Вікторії Забулонської та Марини Писаренко на замовлення телеканалу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here