Новий фільм з Дженніфер Еністон “Таємниця вбивства” встановив рекорд на Netflix

0
1748


Прем’єра нового довгоочікуваного драматичного детективу з зіркою “Друзів” Дженніфер Еністон відбулась на Netflix 14 червня і за три дні встановила новий рекорд на Інтернет-сервісі. Потоковий гігант у соціальних мережах оголосив, що фільм “Таємниця вбивства” зібрав понад 30 мільйонів переглядів за цей період.
За сюжетом, поліцейський з Нью-Йорка нарешті летить з дружиною у давно обіцяну європейську подорож. На випадковій зустрічі у літаку їх запросили на особливі сімейні збори на яхті літнього мільярдера Малькольма Куїни. На яхті стається загадкове вбивство, і вони стають головними підозрюваними у цій справі.
Далі коп з дружиною-перукаркою починають власне розслідування, аби довести свою невинність. Головні ролі зіграли Адам Сендлер, Дженніфер Еністон та Люк Еванс, а режисерами стали Кайл Неюачек та Енн Флетчер.

Слід зазначити, що Netflix має репутацію такого сервісу, що приховує свої перегляди, якщо тільки ця статистика не є позитивною. У Twitter Netflix повідомляє, що “Таємницю вбивства” переглянуло 13.38 мільйонів аккаунтів в США та Канаді і 17,5 мільйонів юзерів у таких країнах, як Німеччина, Іспанія, Італія та Франція.
Звичайно, багато людей вважає, що потокові числа Netflix вводять людей в оману. Немає сумніву, що 30-мільйонна цифра вражає, але що саме вони визначають як “перегляд”? Чи враховує компанія тільки перегляд від початку до кінця, чи у це число входять перегляди, скажімо, у п’ять хвилин?


Прес-секретар “Netflix” повідомив “Variety”, що компанія буде враховувати лише ті випадки, якщо глядачі подивилися щонайменше 70 відсотків фільму або одного епізоду. “Таємницю вбивства” можна переглянути на сервісі лише за умови підписки. Зазначимо, що перший місяць є безкоштовним.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here