“Оголитись у Чорнобилі”: творець серіалу закликав туристів проявити повагу

0
369

Серіал про одну з найстрашніших техногенних катастроф у історії людства під назвою “Чорнобиль” перегнав за рейтингами навіть славнозвісну “Гру Престолів”. Правдива історія знову зачепила за живе не лише українців, а й усю планету. Це спричинило масовий наплив туристів у зону відчуження, однак, деякі з них почали використовувати моторошні краєвиди Прип’яті задля “хайпу”.
Блогерів, що приїжджали до Чорнобиля, розкритикували за те, що вони публікували непристойні, а іноді й жалюгідні фотографії з місця ядерної катастрофи 1986 року в Україні. У мережі Instagram, до прикладу, виявили знімок дівчини, яка задля незвичайного кадру вирішила оголитися на тлі закинутої будівлі у Прип’яті.


Творець і режисер “Чорнобиля” Крейг Мезін не зміг змовчати з приводу цієї ситуації. На своїй офіційній сторінці у Twitter він закликав туристів, які активно поширюють фото до соціальних мереж, з повагою ставитися до горя людей.
“Чудово, що #CernobylHBO спричинив хвилю туризму до зони відчуження,” – пише він у середу вранці. – Але так, я бачив знімки, які звідти поширюють. Якщо ви відвідуєте, пам’ятайте, що там трапилася страшна трагедія. Проявіть себе з повагою до всіх, хто страждав і чимало приніс у жертву”.


Нагадаємо, що міні-серіал “Чорнобиль”  від телеканалу “HBO” складається з 5-ти серій, прем’єра першої відбулася шостого травня. Йдеться про події під час та після вибуху реактора. “Чорнобиль” став першим у списку IMDb найвище оцінених телесеріалів у історії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here