Останні хвилини Арії Старк з “Гри Престолів”

0
637

У всіх семи сезонах «Гри Престолів» у Арії Старк було безліч тріумфальних епізодів – від перемоги над Вайф до годування Вальдера Фрея пирогом, приготованим із його власних синів. Відважній дівчині завжди подобалися війни, битви, зброя, а не нудні «заняття для леді», як-от вишивання.
Проте, сцена із нового, восьмого і вже останнього сезону серіалу, може стати кульмінацією історії її героїні, каже Мейсі Вільямс, виконавиця ролі войовничої дівчини.
Описуючи кадри цього епізоду у інтерв’ю виданню The Guardian, Мейсі назвала їх «прекрасними», такими, що захоплюють дух і не відпускають.

«Кінець був просто чудовим, – каже Вільямс, – я була самотньою. Арія завжди була самотньою і бачила чимало пригод. Вона пережила жорстокі випробування, сльози і відчай».
Також Мейсі додала, що не шкодує за тим, що історія її персонажа підходить до кінця. Вона задоволена тим, що вже знято, і їй не хотілося би продовжувати.
«Я вже використала всі деталі образу Арії, і тому цей сезон є дуже значущим для мене, бо історія розвитку мого персонажу нарешті підійшла до фіналу. Неочікувано, у момент зйомки, я зрозуміла, наскільки серіал був важливим для всіх нас».
Прем’єра нового сезону легендарного серіалу відбудеться у 2019 році на каналі HBO, а попередній, 7 сезон вже доступний для скачування.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here