Перазапуск “Пліткарки”: мережу шокували нові подробиці серіалу

0
370

Тільки-но стримінговий сервіс HBO Max заявив шанувальникам про перезавантаження культового серіалу «Пліткарка», як мережа буквально таки вибухнула від шквалу запитань. Найвідданіших поціновувачів усім відомого сюжету чи не одразу зацікавило кілька нагальних запитань: коли відбудеться прем’єра та чи з’являться у ході історії улюблені персонажі. Що ж, на відповіді довелось чекати не так вже й довго.
І поки світ не може оговтатись від захвату, однойменний стримінговий сервіс тішить усе новими подробицями із очікуваного сюжету. Із конкретних фактів. Події нового серіалу будуть розвиватись у наш час, тобто – за роки після завершення попередньої історії. Відтак, у головних ролях більше не з’явиться ні Блейк Лайвлі, ні її подруга по знімальному майданчику, Лейтон Містер. Натомість, ніхто не виключає такої можливості.

Щонайменше, зірки оригінального сюжету можуть виявити ініціативу у якості акторського камео. Сценаристи ж наразі зазначають, що не проти подібних ідей. Як-не-як, актори майже десяток років витратили на створення культової історії. А, тим часом, виконавчий продюсер оновленої «Плітарки» Джош Шварц переконує, що у серіалі «не буде Серени або Блер». Та підкреслює, що сюжет не стане римейком.
Хоча, як уже було зазначено вище, шанувальникам «класичної версії» не варто впадати у відчай, адже улюблені персонажі таки з’являться у перезавантаженій «Пліткарці», навіть якщо не так вже й надовго. «Вони були з цим проектом протягом шести років, і якщо захочуть повернутися, ми будемо поважати це рішення. Але, що очевидно, їхня поява у новому серіалу стане неабиякою подією», – коментує виконавчий продюсер.

Хто не чув, ми нагадаємо. Прем’єра очікуваної історії про так звану Пліткарку з’явиться на стримінговому сервісі HBO Max, а, відтак, і в мережі, весною 2020 року. Тобто, залишилось чекати не так вже й довго. Що цікаво, і загальна картинка Нью-Йорку, і власне основний посил дещо зміняться – у силу того, що й часи стали цілковито інакшими. Тепер Пліткарка стане надбанням соціальних мереж, а власне Місто Мрій суттєво змінить свої урбаністичні краєвиди.
Загалом, творці сюжету поки розраховують на десять епізодів. Але й не виключено, що з’являтимуться й наступні сезони – усе залежить від активності глядачів та, звісно, власне ідеологів проекту.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here