“Перший поцілунок?”: чим вражав другий епізод “Гри престолів”

0
405

Рейтинги телевізійної студії HBO почали стрімко зростати, оскільки світ побачив неабияк очікувані перші епізоди фентезійної саги «Гра престолів». Лише минулого тижня з’явився епізод, до якого шанувальники готувались більше двох років – і сюжет не залишив байдужим кожного. Втім, що традиційно, серія за серією напруга тільки наростає. Складно навіть уявити, що буде далі, після того, чим вразив глядача другий епізод.
Серіал, для якого відверті сцени у ліжку справа буденна, таки зумів здивувати прихильників неочікуваною любовною лінією. І мовиться не про надмірну еротику, що межує із порнографією – цього у «Грі престолів» більш ніж вдосталь. Сценаристи вразили поцілунком, про якого ніхто й подумати не насмілювався. Так, мужня бунтарка Арія Старк врешті стала частиною ліричної сцени.

У будь-якому разі, за багаторічні зйомки у серіалі Мейсі Вільямс таки повинна була зіткнутись бодай із натяком на сентиментальність, що і трапилось на початку фінального, восьмого сезону «Гри престолів». Як зазначає її колега по знімальному майданчику та близька подруга Софі Тернер, тільки-но вона взяла до рук роздруківку сценарію і прочитала першу сцену у ліжку персонажа Арії Старк, вона негайно зателефонувала Мейсі.
Акторка не могла підібрати слів, щоб висловити своє здивування та захоплення вражаючою сценою «першого разу» Арії Старк. Як виявилось, це трапилось із персонажем, якого ми всі знали ще із попередніх сезонів. Відтак, сексуальне напруження між героями серіалу не повинно було настільки здивувати глядача. Так чи інакше, підозри на асексуальність Арії Старк вмить розвіялись.

Що стосовно Мейсі, дівчина без жартів не обійшлась. Акторка розповідає, що одразу після прочитання сценарію замислилась про спортивний зал. У будь-якому разі, Вільямс зізналась, що подібна сцена не стала для неї несподіванкою. Вона здогадувалась, що найближчим часом в історії Арії Старк повинно трапитись подібне.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here