Платформа “Netflix” перестане транслювати “Друзів” з 2020 року

0
374

Посиденьки у “Central Perk” та любовні драми – на жаль, іконічний серіал “Друзі” офіційно покидає “Netflix” вже наступного року. Усі десять сезонів трохи більше, ніж через півроку, будуть доступні вже на іншій поковій платформі з “WarnerMedia”: у онлайн-кінотеатрі “HBO max”.
Відомо що “Netflix” заплатив близько 100 мільйонів доларів, щоб зберегти права на показ шоу протягом усього 2019 року після того, як шанувальники були засмучені з приводу закінчення терміну дії серіалу першого січня 2019 року. На своїй сторінці у Twitter компанія “Netflix” написала зворушливий твіт:
“Епізод, де ми маємо сказати “до побачення”. Нам шкода, що “Друзі” з 2020 транслюватиме стрімінговий сервіс від “Warner”. Дякуємо за спогади”. Наприкінці з’явилося емоджі з чашкою кави – незмінним символом улюбленого серіалу молоді усіх часів.


Поки що невідомо, якою ж буде ціна за підписку на “HBO max”. Сервіс мають запустити весною 2020 року, і дебютує він з 10000 годин преміум-контенту. Джерела повідомляють, що “WarnerMedia” виплатила загалом 425 мільйонів доларів, аби перекупити “Друзів”. Чого тільки не зробиш задля реклами нової платформи.
А тим часом серіал “Друзі” ось уже 25 років не втрачає своєї популярності серед молоді абсолютно різних країн світу. Фани і, можливо, й самі актори усім серцем сподівалися на продовження сіткому упродовж тривалого часу, однак, скоріше за все, його не буде. Продюсери шоу, Марта Кауфман та Девід Крейн, у багатьох інтерв’ю зазначили, що публіка може неоднозначно сприйняти повернення акторів, тому експериментувати не варто.

Акторка Дженніфер Еністон, що зіграла у “Друзях” Рейчел Грін, місяць тому відвідала шоу “Today” з Адамом Сендлером, де розповіла, що, на її думку, було б сьогодні між її героїнею і Росом, коханням її життя.
Зірка зазначила, що вони абсолютно точно були б зараз разом, а їхня донька Емма була б 17-річним підлітком і навчалася у старших класах середньої школи. Такий варіант розвитку подій від улюбленої Еністон дуже розчулив фанів, які вкотре почали мріяти про продовження культового серіалу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here