Помруть улюблені герої: акторка Гри престолів розкрила деталі фіналу

0
718

Улюблені персонажі популярного серіалу “Гра престолів” помруть у новому сезоні. Глядачів чекає більш жорстке та шокуюче продовження саги. До сих пір невідомо, коли точно чекати виходу восьмого сезону телесаги “Гра престолів” (відомо тільки, що це 2019 рік), але точно відомо, що це буде епопея.
Серії будуть відповідати істинному стилю серіалу і принесуть з собою дуже багато смертей. Про те, що 8 сезон “Ігри престолів” буде ще “жорстокішою” ніж всі зняті до цього моменту сезони, стало відомо з інтерв’ю Софі Тернер (Санса Старк).
Незважаючи на те, що зірка не дала ніяких подробиць щодо того, чим закінчиться сага, вона натякнула, що фанатам варто запастися хусточками, так як їх чекає хаос і нові смерті улюблених героїв, фінал виявиться досить кровожерливим, а для глядача більш емоційно напруженим, ніж у всіх попередніх сезонах.
“Я можу сказати вам, що станеться певне зближення персонажів. Всі зберуться разом, щоб боротися з насувається загибеллю. Між цими маленькими групами буде багато напруженості, коли вони будуть битися за те, що вони вважають правильним”, – зазначила акторка.
За словами акторки, хоч і все звучить не дуже, втім це є логічним для такого жанру серіалу. Нагадаємо, раніше сам письменник  Джордж Мартін зазначив, що фіналу зі щасливою кінцівкою чекати не варто. У свою чергу букмекери стверджують, що Дейенеріс Таргаріен і Джон Сноу не займуть Залізний трон. Герой Гри престолів розкрив деякі моменти нового сезону.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here