Про статеве дозрівання та День Закоханих від Netflix

0
490


Не кожен чув, не кожен знає, але Netflix таки займається сексуальною освітою підлітків. Для українців це незвично, а для американців мультики про секс є невід’ємною складовою розвитку школярів. Усі аспекти статевого дозрівання у форматі мультиплікаційної картинки. Шокуюче? Netflix перейняв антипуританську тенденцію та створив хайповий серіал про підлітків, що лише починають пізнавати своє тіло та протилежну стать.

«Великий рот» випустив два сезони і не планує зупинятись на початому. Саме зараз команда мультсеріалу готує спеціальний до Дня Святого Валентина випуск, що зовсім скоро з’явиться на однойменному стримінговому сервісі. Вир «незвіданих» почуттів, перші побачення та інші подібні теми, що так турбують кожного підлітка і не тільки стануть темою ексклюзивного епізоду «Великого рота».
Звісно, прийдешній День Закоханих виявиться ще одним пекельним колом для персонажів мультиплікаційного серіалу. Спеціальний «святковий» епізод стане вступним до нового, третього сезону.

Власне назва очікуваної серії – «Моя пухнаста валентинка» – уже ілюструє стосунки «гормономонстрів» та майже «недітей». Як обіцяють сценаристи, епізод з’явиться ще до свята, восьмого лютого. Трейлер до третього сезону натякає, що перед головними героями виникне далеко не одна перешкода. Нік, Ендрю і Джессі вирішать ще безліч проблем, що із нетерпінням чекають прихильники історії.
Нагадаємо, Netflix оголосив про продовження «Великого рота» одразу після успішного завершення другого сезону, у 2018 році.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here