Серіал “Легіон” подробиці та огляд 2-го сезону

0
883

Серіал по мотивам коміксів Marvel від кінокомпанії FX, що спеціалізується саме на зйомках успішних багатосерійних кінофільмів. У світ вийшов другий сезон чудернацького кіно під назвою “Легіон”.
Перший сезон розповідає про хлопця, який із самого народження не був нормальним, усе навкруги нього руйнувалося та жило своїм життям. Він навіть, намагався накласти на себе руки. Звичайний світ його не сприймав, адже в хлопця були надможливості, але він цього не знав та вважав себе хворим.
Його помістили у психіатричну клініку, де він закохався у пацієнтку, яка не любила дотиків. Сюжет розвернувся так, що виявилося, головний герой – Девід Хеллер, ключова фігура у місії врятування світу, адже він дуже сильний екстрасенс та й не тільки. Та є одна проблема. У його підсвідомості живе ще одна істота. Ця істота, хоче знищити Всесвіт, маніпулюючи супервластивостями героя. Згодом, Девіда визволяють із клініки, і він опиняється серед йому подібних мутантів у маєтку Саммерленд.
Епізод другого сезону розповідає про те, як Хеллер опиняється у якомусь новому місці із своїми друзями, та виявляється, що його не було цілий рік і він нічого про це не пам’ятає. А його команда супер-героїв підкорюється якомусь адміралу із кошиком на голові та андроїдам-жінкам із вусами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here