Серіал «Володар перснів» буде включати три головних персонажів з фільмів

0
328

Купивши права на екранізацію за 250 мільйонів доларів, а потім витративши ще мільярд доларів на виробництво пятісезонного серіалу від Amazon, заснованого на “Володарі перснів”, він є найдорожчим проєктом малого екрану та вже є одним з найбільш очікуваних.
Трилогія “Хоббіт”, не змогла повторити диво найбільшої кінематографічної трилогії всіх часів, але адаптація від Amazon вже зіткнулася з величезним тиском та очікуваннями від шанувальників. Зірка всесвіту “Володар перснів” Елайджа Вуд зізнався, що був би щасливий повернутися до ролі Фродо, якби це органічно вписалося в історію, і тепер Screen Rant повідомляє, що три головних персонажа з фільмів можуть з’явитися в першому сезоні “Володаря перснів”.
Акторський склад “Володаря перснів” від Amazon значною мірою складається з відносно невідомих персонажів, тому серіал буде прагнути повернути деяких знайомих героїв, особливо якщо це потенційно може посіяти насіння для майбутніх історій, які перетнуться з подіями фільмів. Нещодавно стало відомо імена значущих персонажів з міфології Толкіна, які з’являться у серіалі, а саме Саурон, Елронд та Галадріель.


Відомо, що події серіалу буду відбуватися у другій епосі Середзем’я, за багато сотень років до того, як події “Хоббіта” призвели до того, що Більбо Беггінс знайшов кільце.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here