“Слуга народу” б’є рекорди: Зеленського побачить увесь світ, деталі

0
306


Формат серіалу або сам серіал були продані у 20 країнах. Серіал студії “Квартал 95” під назвою “Слуга народу”, де головну роль зіграв чинний президент України Володимир Зеленський, став одним з найуспішніших телесеріалів в Україні.
Його подивилися мільйони людей по всьому світу, а вже незабаром “Слугу народу” транслюватиме центральний канал Білорусі “Білорусь 1”. Про це повідомили в прес-службі студії “Квартал 95”.

У Білорусі показ серіалу стартує з 11 листопада. Білоруські глядачі зможуть побачити “Слугу народу” у вечірній прайм-тайм – о 20:00 з понеділка по п’ятницю. Формат серіалу або сам серіал були продані також у 20 країн. Зокрема, Франція, США, В’єтнам, Філіппіни, Греція, Сербія, Чорногорія, Болгарія, Польща, Сербія, Індія, Корея, Греція, Казахстан, Литва, Естонія, Молдова, Монголія, Фінляндія купили серіал або його формат.

Зазначимо, що серіал “Слуга народу” розповідає історію про вчителя історії Василя Голобородька, який став президентом країни. Вийшло три сезони телесеріалу – “Слуга народу”, “Слуга народу. Від любові до імпічменту”, “Слуга народу. Вибір” і повнометражний фільм “Слуга народу 2”. Третій сезон було показано у травні 2019 року в розпал президентських виборів в Україні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here