Софі Тернер проспойлерила фінал “Гри престолів” ще рік тому

0
659

Культовий сюжет таки завершився. Хтось уже встиг захопитись фінальними кадрами, а хтось всіляко намагається уникати спойлерів перед тим, як нарешті глянути останній епізод. У будь-якому разі, чи не найбільш провокативний натяк на фінал з’явився ще рік тому – у вигляді татуювання на тілі Софі Тернер, вона ж грає Сансу Старк в однойменному серіалі.
Увага, спойлери! Адже неможливо пропустити повз увагу той факт, що одна із головних акторок «Гри престолів» спробувала спройпойлерити своїм прихильникам фінал за рік до прем’єри перших серій восьмого та останнього сезону. Хоча й на той час Софі Тернер заявила, що татуювання – всього лише татуювання. І начебто не варто шукати у ньому жодних теорій змов.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

First tattoo back home! Thank you so much for getting this from me @sophiet ! ? bad ass !

Публикация от Lauren Winzer (@laurenwinzer)


Що цікаво, перед тим, як таки зробити промовисте татуювання, Софі Тернер спершу звернулась до сценаристів. Джеймс Корден відповів, що воно аж ніяк не руйнує враження від перегляду. Адже тату із вовком та текстом-цитатою із серіалу лише вкотре підкреслює життєствердну ідею. Старки хотіли вижити – і вони вижили, на щастя та обурення глядачів. Татуювання тут ні до чого.
Як виявилось, татуювання зовсім не було спойлером, радше віщою цитатою із сьомого сезону «Гри престолів». Хоча й частина прихильників переконана, що це своєрідний принцип Старків, що передався до життя Софі Тернер – що вона заперечує. Вона лише турбувалась про долю героїв, із якими вона провела значну частину свого життя. Точніше, про конкретну сім’ю героїв.

Що ж, «бажання жити» у серіалі таки здійснилось. Старки, тобто Бран, сіли на залізний трон. Санса очолила незалежну Північ. Арія подалась у бажані мандри. А Джон Сноу, що й зовсім не Старк, подався «за стіну» зі своїми давніми друзями-здичавілими. Дуже схоже до щасливого кінця із казок, на що зовсім не розраховували прихильники серіалу.
Не обійшлось і без тих, кого дуже навіть обурила «відсутність крові» і факт того, що жоден зі Старків у фіналі не загинув. Хоча й упродовж серіалу сценаристи упевненою рукою стирали їх із сюжету.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here