Софі Тернер заговорила про спін-оф до Старків із “Гри престолів”

0
324

Не так давно світ із полегшенням зітхнув на завершальній картині культового серіалу «Гри престолів». Але й від офіційної крапки пліток стало не менше. Не обійшлось без тих, хто досі продовжує товкмачити про можливість появи на екранах ще кількох спін-офів чи то приквелів за мотивами славнозвісного сюжету. Про приквел уже всім відомо, але чи буде спін-оф?
Не зважаючи на всенародну любов до персонажа Санси Старк із «Гри престолів», цілком ймовірно, що іменита акторка більше не з’явиться на великих екранах у ролі королеви Півночі. Лише після виходу перших трейлерів нових «Людей Ікс» стало зрозуміло, що Софі Тернер не збирається ностальгувати за минулим – про це й власне акторка заявляє.

«Я гадаю, прийшов час попрощатися із Сансою. Нарешті, я до цього готова. Я готова попрощатися з нею. Адже її час прийшов. Минуло десять років мого життя і вони вже у минулому», – зізнається Софі Тернер в одному зі своїх інтерв’ю. Таким чином, знаменитість натякає, що у подальшому планує ще більш впевнено рухатись по кар’єрній драбині. Настільки, наскільки це можливо.
«Із Сансою я завершила на чудовому моменті. І саме час її відпустити. Я відчуваю, що якби я зіграла її знову, це було би щонайменше безглуздо», – додає акторка, посилаючись на завершальний сезон свого персонажа та власне епізод із коронуванням на Півночі. Хоча й чутки про спін-оф з’явились небезпідставно. Днями раніше «сестри Старк» жартували про таку можливість.

Навіть президент телестудії HBO впевнено заявив, що спін-офу із жодним з персонажів серіалу бути не може, навіть із Сансою Старк. Він хоче, щоб усі вони залишились частинами цільного «витвору мистецтва» під назвою «Гра престолів». А створювати для них нові світи – немає сенсу. Значно краще, щоб вони залишились у пам’яті своїх прихильників саме такими.
Втім, без приквелу таки не обійдеться. Уже зараз очікуваний серіал про передісторію Вінтерфеллу перебуває на ранніх стадіях виробництва. Не відомо навіть про дати виходу перших епізодів. Єдине, що можна знати напевне, так це те, що зйомки розпочнуться уже цього літа та із Наомі Воттс у головній ролі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here