Студія “Квартал 95” святкує успішний прорив серіалу “Сім’я на рік”

0
957


Загальна аудиторія серіалу склала більше 8 мільйонів телеглядачів. Стало відомо, що 4-серійна комедійна мелодрама “Сім’я на рік” з великим успіхом пройшла в ефірі телеканалу “Україна”. Показ почався в неділю, 15 грудня, пише Знай.
Слід зазначити, що середні показники даного серіалу за аудиторією 18-54 (50+) склали: 4,93% – рейтингу та 16,72% частки. Цифри ж за аудиторією 18+ (50+) досягли: 8,28% – рейтингу і 22,54% – частки. Найбільший показник був саме у другій серії серіалу “Сім’я на рік” за аудиторією 18+ (50+): рейтинг – 8,76% і частка – 22,83%.

У серіалі розповідається історія про самотню бізнес-леді, яка заради усиновлення дитини вирішує оформити фіктивний шлюб з несерйозним, проте досить добрим чоловіком. Потім з’ясовується, що героям доведеться цілий рік перебувати під контролем соцслужби. Працівниця соціальної служби,однокласниця героїні, з-за старого конфлікту, шукає будь-який привід для того, щоб вивести новоспеченого подружжя на чисту воду. Також зазначається, що написанням сценарію займалася студія “Квартал 95”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here