Supernatural маленький тизер довгоочікуваної серії

0
880

13 довгих років брати Вінчестер радують своїх фанів новими сезонами. Містичний серіал, що з урбаністичних жахастиків переріс у цілий всесвіт Надприроднього. Біблейська тема, баталії ангелів та демонів, дійсно серйозний підхід до роботи із деталями із біблії та літератури з міфології народів світу. Серія про Гітлера не враховується (жарт від автора).

Отже, у 13-му сезоні хлопців закинуло у невідомий кінець всесвіту. Рятувати їх будуть найбільш вподобані акторки другого плану, такі як поліцейська Джоді, Алекс Джонс, що мала проблеми із вампірами, Клер Новак – юна леді, що присвятила себе полюванню, та з новоприбулих Петі Тьорнер, що викоритсовує свій надприродний дар телепата. Буде ще де-кілька жіночок, але ключова фігура Кайя Невіс, що може вікривати портали між світами.

Ці героїні збирались та визрівали протягом семи років. Вони встигли полюбитися нам, в них, у кожної своя трагедія. Це сближує глядача із персонажами серіалу. Звичайно, група “супернатуралів” попрацювала на славу із підбіркою акторів та актрис.

Взагалі-то, акторки дуже щасливі, вони діляться своїми переживаннями з приводу зйомок цієї серії. І їх радує те, що Надприродньому трохи збавлять різкий тестостерон, що їм просякнутий весь серіал, та дадуть змогу дівчаткам трішки пограти у пістолетики. А, ми вже чекаємо з нетерпінням виходу нової серії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here