“Такого ви не чекали”: чим шокували прем’єрні серії “Школи”

0
243


Знову на телеекранах і знову готовий вас вражати неочікуваними сюжетними поворотами. Серіал «Школа» не тільки про школярів, але й про усю глибину людської драми, яку помістили у рамки навчального закладу.
Прем’єрні серії позаду. Уже 4-го березня глядач нарешті побачив перші два епізоди «шкільної саги». Хто досі не чув, третій сезон отримав промовисту назву «Випускний». Що очікувано, саме він може стати крапкою для серіалу. Тож, варто бути готовим, що українські сценаристи зроблять її яскравою.
Лише перші кілька хвилин – і глядач затамовує подих. Чим врешті завершиться прикрий інцидент із пожежею у кінотеатрі? Як зміняться стосунки підлітків, що перетнули межу в одинадцятий клас? Та чи зуміють вирішити свої проблеми дорослі? Увага: опис перших серій читайте нижче, під відео!

Серія перша: фатальний похід в кіно, для Дарини та Антона. Жінка наважилась ризикнути власною дитиною, щоб врятувати школяра. Як результат – обоє опинились у кареті швидкої допомоги.
Паралельно до цього, конфлікт Паша-Богдан-Ліза лише набирає обертів. А Ніка, дізнавшись про прикрий інцидент, одразу мчиться до своєї мами Каті у госпіталь. Серія завершується на не менш напруженій ноті. Антон отримав травму хребта. Таємниця із вагітністю Дарини розкрита. Вона досі у важкому стані, але таки отямилась. Батьки вдячні їй за порятунок дітей.

Серія друга: сюжет переноситься на півроку вперед. Бабуся Лоли помирає, а Ніка та її мама підтримують школярку. Тепер дівчата стали немов рідні, як не дивно. А Паша зайнявся професійним футболом у клубі «Динамо».
Тосі не так поталанило. Хлопець вимушений певний час залишатись у візку, та він у перший же день школи бере милиці. Ба більше – відштовхує усіх друзів, які бодай чимось намагаються йому допомогти.
Дарина у слідчого за справою кінотеатру, але Петя їй допомагає «вийти сухою із води». У школярів вечірка, точніше – у Назара вдома. Там і розходиться одна із «солодких парочок».

У Лоли теж починаються труднощі. До неї завітала тітка Єва, що ніколи раніше не турбувалась її проблемами. Вона обурена. А, тим часом, чоловік та вітчим Єви влаштовують п’яне застілля у неї в помешканні.
Даня домовляється із батьком про життя в окремій квартирі. Є лише кілька умов: злагоджене навчання у школі, відмінні іспити та самостійний заробіток у ролі бармена. Втім, ситуація із нічними змінами склалась не на руку парубку. Йому доводиться прогулювати уроки, щоб хоч якось відпочивати від виснажливої роботи. Батько про це дізнається через Катю.
У житті Алекса проблем не менше. Батько його колишньої Мері не допускає чоловіка до виховання власного сина. До того ж, перешкоджає йому в отриманні грінкарти. Щоб хоч якось відволіктись від негараздів, він запрошує Катю до бару. Але ж не він єдиний. Режисери таки знаються на своїй справі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here