У мережі з’явився трейлер до документалки про “Гру престолів”

0
285


Прихильники культового сюжету і досі не можуть оговтатись від яскравої, але таки кінцівки серіалу, а тим часом його творці не поспішають покидати знімальний майданчик. Не минуло й кількох днів після прем’єри останнього епізоду «Гри престолів», як студія HBO заявила, що от-от покаже світу залаштунки зйомок найепатажнішого серіалу в історії кінематографу.
Офіційно, на телеканалі HBO з’явилась документальна картина під назвою «Останній дозор», яка у рамках двох годин розповідає про усі подробиці зйомок фінального, восьмого сезону «Гри престолів». Лише за хвилину трейлеру стає зрозуміло, що документалка вдалась неабияк емоційною. В одному із кадрів показали зібрання акторів після першого прочитання сюжету та яскраву реакцію Кіта Герінгтона на вбивство Дейєнеріс.

Емілія Кларк, вона ж акторка, що зіграла Матір Драконів, тієї ж миті залізла під стіл та почала показувати гримаси своєму «коханцю по сюжету» Кіту. Загалом же, доволі таки цікаво спостерігати, як актори культового серіалу реагують на те, що їм невдовзі доведеться зобразити перед об’єктивами камер. І це тільки трейлер – стрічка обіцяє бути значно цікавішою.
Дехто із акторів ще довго не міг оговтатись від того, що його персонажу доведеться загинути. До прикладу, Конлет Хілла, що упродовж багатьох років грав Варіса, довелось ще довго заспокоювати. Менше з тим, деякі вбивства таки викликали шквал оплесків з боку акторського складу – мовиться про смерть Короля Ночі.

Що цікаво, неабияк емоційний документальний фільм вийшов, так би мовити, у відповідь на петицію з боку глядачів про повторну зйомку фінального сезону. Не виключено, що подібним кроком фільммейкери хотіли донести, наскільки складну роботу їм довелось проробити. І, разом з тим, акторський склад стрічки теж працював днями і ночами задля фіналу епопеї.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here