Відома дата виходу “Слуги Народу-3”

0
1189

Комедійний політичний серіал від студії “Квартал 95” давно став предметом обговорення №1 в Україні. Після того, як Володимир Зеленський у новорічну ніч оголосив, що балотуватиметься в Президенти України, телесеріал почали називати добре продуманою частиною передвиборчої кампанії. Так чи інакше, він все одно вийде на українські екрани, і станеться це 27 березня о 20:45 на каналі “1+1”.
Про це на Інстаграм-сторінці повідомила “Команда Зеленського”, зазначивши: “Ми чекали цього більше вас! Тільки дізналися про реліз — і одразу говоримо вам! 27 березня — “Слуга Народу-3″. Цю подію неможливо пропустити! Вмикай!”
За сюжетом простий український вчитель історії Василь Голобородько випадково стає Президентом України. Усе це завдяки відео, яке виклали в Youtube його учні, на якому Василь гостро критикує владу. Завдяки краудфандингу йому вдається зібрати гроші на передвиборчу кампанію.


Василь Горободько стає першим чесним “Народним Президентом” і починає проводити свої реформи. Головні олігархи країни намагаються непомітно його “прибрати”, і у результаті їм це вдається. Третій сезон, судячи з відеоролика, почнеться з того, як Голобородько сидить у в’язниці.
Окрім Володимира Зеленського, провідні ролі у телесеріалі зіграли Станіслав Боклан, Олена Кравець, Євген Кошовий, Наталя Сумська, Михайло Фаталов, Олександр Пікалов та інші.
Фани серіалу неймовірно зраділи цій звістці. Проте не всі юзери у мережі “зацінили” таку новину. Багато хто звинуватив “Квартал 95” у політизації серіалу, а Зеленського – у непрофесійності: “Найоригінальніша політична агітація. Такого в нас ще не було”, “Зеленський недосвідчений. Його експерти навіть рахувати не вміють. А короля робить його свита”, “Зеленський тупить пекельно, а ви, його фанати, не помічаєте взагалі”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here