Вийде приквел до “Гри престолів” – за тисячі років “до”

0
542

Світ «Льоду і полум’я» розширить свої часові межі. Що передувало «Грі престолів» – золота доба за мить до падіння, таємнича передісторія Старків, спорудження «стіни» та справжнє походження білих ходоків – уже наступного року прихильникам серіалу відкриються усі «шафи із скелетами».
Пілотна серія приквелу, що отримав назву «Довга ніч», вийде у 2019 році – паралельно із першими епізодами восьмого сезону «Гри престолів». Автор однойменних романів «Пісня льоду і полум’я» Джордж Мартін та сценаристка Джейн Голдман уже пишуть сюжет до майбутнього шоу.

Нещодавно стало відомо також про головних акторів серіалу. Першим назвали ім’я голлівудської акторки Наомі Уоттс, однак досі не зазначалось, яку саме роль вона виконуватиме. Що стосовно головної чоловічої ролі, її віддали британцю Джошу Вайтхаусу.

Кількома тижнями раніше сценарист і автор «Гри престолів» Джордж Мартін розкрив наскрізну проблему світу «Льоду і полум’я». Її прообразом виявилось глобальне потепління. Ігнорування загальнолюдської катастрофи та зосередження героїв винятково на власних інтересах перетворилось на яскраву алюзію до реалій сьогодення. Імовірно, цю ідею сценаристи розгортатимуть у майбутньому спін-офі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here