Вийшов тизер до фінального сезону “Гри престолів”

0
490

Вирішальний сезон «Гри престолів» обіцяє титанічну боротьбу між льодом і полум’ям. Фентезійна епопея Джорджа Мартіна набуває усе чіткіших алюзій до дійсності – власне проблем кліматичних. Безпосередньо про такий наскрізний мотив автор книг нещодавно висловлювався.

Оскільки наступні шість епізодів серіалу будуть завершальними, HBO вирішив нарешті відповідати назві оригінального сюжету – «Пісня льоду та полум’я». У першому тизері-трейлері до восьмого сезону зображено, як зима остаточно перемагає Вестерос.
Відеоролик тривалістю у 30 секунд показує, як хвиля холоду заморожує силует дракона, назустріч якій рухається потік полум’я, що спалює статую лева. Згодом обидві стихії зустрічаються у «вічній» боротьбі. Така постановочна гра символів натякає на прийдешнє протистояння драконів та Білих Ходоків, а також – на можливі труднощі союзу Дайнеріс та Джона Сноу.

У фіналі тизеру з’являється повідомлення, що восьмий сезон «Гри престолів» розпочне виходити на великі екрани у квітні 2019 року – більш точної дати поки не відомо. Офіційне гасло до завершального сезону обіцяє врешті визначити результат боротьби за владу: «Кожна битва. Кожна зрада. Кожен ризик. Кожен бій. Кожна жертва. Кожна смерть. Усе заради Трону».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here