Вийшов тизер серіалу про Чорнобильську катастрофу – ВІДЕО

0
374


Американський та британський телеканали “HBO” та “SKY” зняли драматичний міні-серіал про Чорнобильську трагедію в Україні, яка сталася 26 квітня 1986 року. Це одна з найстрашніших техногенних катастроф в історії. Реактор випустив радіоактивні відходи на усю Україну, Білорусь, Росію, а також вони дійшли до Скандинавії та Західної Європи. Серіал матиме п’ять епізодів, дата виходу – шосте травня цього року. Компанія вже випустила тизер.
Сценарій до фільму написав відомий американський професіонал Крейг Мазін. Про майбутині зйомки оголосили ще два роки тому. Виконавчим продюсером стала Керолін Штраусс, яка також брала участь у створенні серіалу “Гра престолів”. Режисер – швед Юхан Ренк. Зйомки протягом місяця тривали у Києві, а до того у литовському Вільнюсі.
Сюжет майже повністю повторить реальний хід подій у Прип’яті під час катастрофи: вибух, евакуація, перші дні після аварії. Британський актор Джаред Гарріс зіграє відомого ядерного фізика Валерія Легасова, який один з перших, хто зрозумів масштабність вибуху та катастрофи.
Стеллан Скашгорд, шведська знаменитість, виконає роль Бориса Щербина, голову Ради Міністрів СРСР, якого назначив Кремль для керівництва урядовою комісією у Чорнобилі. Також у стрічці знялись Емілі Вотсон, Марк Льюїс Джонс, Гілтон Макрей, Біллі Постлтвейт та інші актори.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here