Як житиме світ «Ходячих мерців» без Ріка Граймса?

0
557

Нещодавно стала відомою сумна новина для фанатів «Ходячих» – Ендрю Лінкольн, виконавець ролі Ріка Граймса, збирається покинути шоу, повідомляє Hollywood Reporter.
Досі невідомо, у який спосіб головний герой шоу це зробить. Смерть від зомбі, хвороба? Можливо, просто піде, щоб ніколи не повернутися?..
Так чи інакше, останній епізод популярного серіалу дав знати, що сім’я Граймса буде жити навіть після того, як його довгий і трагічний шлях закінчиться, завдяки ніжному моменту між Ріком та Мішон (Данай Гуріра).
На початку нового епізоду, пара насолоджується чи не першим моментом безстрашного блаженства: Нігана (антагоніста) переможено, і вони обоє можуть зітхнути з полегшенням. Захопившись почуттями, Рік пропонує Мішон зачати дитину.

Незважаючи на красу цього моменту, постає питання: чи побачить Граймс своє майбутнє чадо? Навіть якщо пара зможе зачати дитину, то невідомо, чи герой проживе до її народження, з огляду на те, що Ендрю Лінкольн збирається покинути шоу. Втішає одне: дитя Граймса зможе стати гідним наслідником його імені та справи, коли виросте. Нагадуємо, що Карл, син Ріка, помер у 7 сезоні шоу, а Джудіт, дівчинка, яку Граймс виховує разом з Мішон, є дочкою Лорі, його колишніх дружини Лорі та найкращого друга Шейна.
За словами Анжели Кенг, шоуранера серіалу, до ідеї дитини Ріка й Мішон сценаристи дійшли цілком природно.
«Ідея з’явилася із наших розмов у кімнаті сценаристів: ми всі дійшли висновку, що після кожної війни відбувається такий собі бебі-бум – люди відчувають, що якщо вони вижили, то мають якось це відсвяткувати, продовжити свій рід. Це здавалося нам очевидним» – каже Анжела.
«Вони змогли виховати Джудіт. І зараз вона у безпеці – у тому світі, в якому, здавалося б, неможливо виростити дитину. Це означає, що речі міняються».
І це дійсно означає, що світ «Ходячих мерців» змінюється на краще. Але, крім того, це означає, що все також може піти нанівець, коли Рік покине шоу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here