Зірка “Друзів” Дженніфер Еністон розповіла, що було б між Росом і Рейчел сьогодні

0
372


І хоча один з найвідоміших у світі серіалів під назвою “Друзі” закінчився ще 15 років тому, фани й надалі продовжують обговорювати життя головних героїв. Любовна лінія між Росом і Рейчел у серіалі була однією з найцікавіших і досі неабияк турбує прихильників ситкому. 50-річна Дженніфер Еністон, яка зіграла роль Рейчел Грін у серіалі, поділилася своїм баченням майбутнього цих персонажів.
Актриса завітала на “Today show” з Адамом Сендлером, щоб обговорити нову драму від Netflix під назвою “Murder Mystery”, у якій вона знялася. Звичайно, під час розмови не обійшлося й без згадки про участь Дженніфер у культовому серіалі “Друзі”.
Ведучий, користуючись нагодою запитав, що було б сьогодні з Рейчел? Чи була б вона з Росом? На це Еністон відповіла: “Так! Абсолютно! Емма (донька героїв) виросла. Вона в коледжі? Ще ні”.
Враховуючи дату народження Емми Геллер-Грін, 12 травня 2002 року, вона була б 17-річною дівчинкою, яка, ймовірно, вступила на літній період до старшого класу середньої школи.


На жаль, продовження серіалу фани, скоріше за все, так і не дочекаються. Марта Кауфманн, сценарист і творець “Друзів”, раніше зазначила, що люди люблять персонажів такими, якими вони були тоді. Невідомо, як зараз би їх сприйняла аудиторія.
Історія кохання Роса і Рейчел, як ми вже зазначали, одна з найдраматичніших та водночас найзворушливіших у серіалі. У їхніх стосунках чи не завжди вирувала пристрасть і, звісно, врешті-решт у фіналі вони залишилися разом.

Зйомки у серіалі “Друзі” принесли головним героям неймовірну популярність, якою вони користуються й досі. Окрім визнання, Кортні Кокс, Ліза Кадроу, Дженніфер Еністон, Метт Леблан, Метью Перрі та Девід Швіммер отримали чималі статки, яких вистачить чи не до кінця життя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here