Зірка “Гри престолів” пережила дві операції у період зйомок

0
292

Шанувальникам не сила дочекатись, коли на великих екранах нарешті з’являться перші кадри із культової фентезійної саги. Допоки у мережі публікують усе нові та нові трейлери, актори серіалу не обмежують себе у спокусі бодай натякати про те, що чекає на глядача зовсім згодом.
Серед хвилі емоційних спойлерів зробила і власний внесок Емілі Кларк. Сказати, що у знаменитості почались аневризми через фінальний епізод – нічого не сказати. За період фільмування акторка, що грає у серіалі Дейєнеріс Таргаріен, двічі потрапляла до госпіталю. Відтак, Емілі Кларк довелось пережити аж дві операції на головний мозок! На щастя, усе минуло успішно та залишилось позаду.

За усіма свідченнями, знаменитість тривалий час страждала через небезпечні для життя мозкові аневризми. І відбувалось це за час останніх зйомок іменитого серіалу «Гра престолів», що став одним із рекордсменів для телеканалу HBO.
Сама ж Кларк пригадує: «Зранку одинадцятого лютого 2011 року, коли я вдягалась у роздягалці спортивного залу, я відчула щось незвичне. Це була невимовно сильна головна біль. Я ледь взула кросівки. Коли я розпочала тренування, я не змогла протриматись і кількох хвилин. Відтак, із тренувального залу я буквально таки сповзла».

На щастя, хірурги зробили свою справу. Але прикрий інцидент повторився. На цей раз, у 2013 році. Втім, Емілі Кларк була готова до рецидивів і пережила їх успішно. А також, акторка додає: «Я думала, що це той самий момент. Мій час підійшов завершення. Я обманула смерть двічі, і тепер вона повинна взяти своє. Але я вижила».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here