Зірка “Гри престолів” розчарувала фанів фіналом

0
478

Мейсі Вільямс підтвердила один із найбільших страхів шанувальників культового серіалу. До постійного кровопролиття, смертей головних героїв та приголомшливих сюжетних поворотів не звикати нікому. Іменита стрічка славиться неочікуваними розв’язками. Відтак, усі сподіваються побачити небувалий фінал. Та чи виправдає завершальний епізод поставлені очікування?

Мейсі Вільямс, що грає у стрічці Арію Старк, не впевнена, що фінал задовольнить кожного. «Я не думаю, що фінал сподобається усім без винятку. Втім, я також не впевнена, що кожен хоче, щоб серіал завершився. Але я справді пишаюсь фінальними кадрами».
Акторці не так давно виповнився двадцять один рік. І зйомки у «Грі престолів» стали вагомою частиною її життя. Не дивно, оскільки тривали більше семи років.

Тож, Мейсі зізнається: «Було справді дивно, коли зйомки завершились. І кожен день відтоді – новий крок до нового життя». Тим не менш, краща подруга Вільямс та її колега по знімальному майданчику Софі Тернер не змогла довго тримати секрети при собі, та врешті розповіла кільком найближчим друзям, як завершиться останній епізод.

За свідченнями сценаристів, доля Вестероса буде вирішена уже 14 квітня цього року – зовсім скоро. Мейсі Вільямс, а за сумісництвом Арія Старк, не одноразово коментувала хіт подій на своїй офіційній сторінці в Instagram і Twitter.
«Фінал буде кривавий, мало хто залишиться живий», – єдине, що знають шанувальники історії до оприлюднення фінального сезону. Чого більш ніж достатньо для хвилюючої інтриги.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here