Зірка “Гри престолів” заявила про бажання вчинити самогубство

0
281


Не минуло й тижня після прем’єри першого епізоду фінального сезону «Гри престолів», як його акторський склад знову підняв метушню. Жодних спойлерів, неочікуваних кадрів із бекстейджу зйомок чи ексклюзивних інтерв’ю на предмет сюжетних перипетій не з’являлось. Що стосовно останнього, ситуація склалась дещо серйозніша.
Одна із акторок культової фентезійної саги, вона ж Софі Тернер, днями раніше наважилась зізнатись світу про свої суїцидальні настрої тривалістю у роки. Знаменитість, що не так давно заручилась із відомим музикантом Джо Джонасом, у дійсності не така вже й щаслива, як «на картинці».

Дівчина ще із сімнадцяти років намагається всіляко боротись із руйнівною депресією, яку спричинило ніщо інше, як постійна мережева критика. Так, актори нерідко зіштовхуються із нищівною критикою. Але, якщо справа доходить до булінгу – результати часто бувають трагічними. Відтак, самогубства уже давно не вважаються рідкістю серед зіркового бомонду.
Як зазначає власне Софі Тернер, без підтримки батьків вона би не дожила до сьогодні. Адже саме рідні змогли тверезо оцінити ситуацію та вчасно звернутись по допомогу до професіонала. На щастя, зараз депресія дещо притихла. Не виключено, що на одужання акторки вплинув її зірковий наречений Джо Джонас.

Так чи інакше, Софі Тернер розповіла світу про свою проблему – у рамках відвертого інтерв’ю для Daily Mail. Кінозірка заявила, що причиною її недуги стало ніщо інше, як власне усім відомий серіал. Лише за кілька років після початку зйомок вона вперше замислилась про самогубство. Упродовж усіх наступних – намагалась боротись за своє психічне здоров’я.
А справа в тому, що мережеві хейтери аж надто нерозбірливо обговорюють своїх «кумирів». Юзери завжди помічали кожен недолік шкіри чи зовнішності Софі Тернер загалом, а ще – ніколи не стримували себе перед нищівною критикою її акторської гри.

До чого тільки не вдавалась Тернер: від стягуючої білизни і до відмови виходити на вулицю. У будь-якому разі, зараз усе позаду. А поки, дівчина не може дочекатись, коли серіал остаточно завершиться та вона зможе полишити усі образи у минулому.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here