Зірка “Гри престолів” заявила, що фінал усіх зведе з розуму

0
305


За лічені дні відбудеться прем’єра очікуваного усіма фентезійного серіалу. Разом з тим, світ нарешті дізнається, хто ж посяде головний трон Вестеросу. А поки, головні актори серіалу не стримують себе від спокуси ділитись подробицями вирішальних епізодів саги.
Софі Тернер та Мейсі Вільямс уже неодноразово використовували такі означення, як «криваво» та «трагічно». Поширювали колеги по знімальному майданчику і кадри, що тільки дотично ілюструють те, що чекає на глядача у квітні цього року. Відтак, до своєрідного флешмобу спойлерів вирішила приєднатись також Гвендолін Крісті із своїм «баченням» на фінальний сезон.

Акторка, що грає у серіалі роль жінки-воїна Брієнни Тарт, заявила у мережі, що завершальні епізоди зведуть з розуму кожного. Варто тільки дочекатись їхньої прем’єри. Таким чином, Гвендолін Крісті успішно приєдналась до списку акторів, що спробували проспойлерити фінал, принаймні у контексті емоцій.
Коментар від Гвендолін Крісті стосовно драми від HBO виявився не менш провокативним, ніж усі інші. Висловилась вона безпосередньо із червоної доріжки, на яку зійшла задля прем’єри нового фільму за її участі під назвою «Welcome to Marwen on Tuesday». Тож, коли папараці запитали у знаменитості стосовно очікуваного усіма сезону, Крісті відповіла не багатослівно.

«Ви справді хочете потребувати психічну терапію», – жартома, хоча й із цілком серйозним тоном Гвендолін запитала у надокучливої преси. У відповідь, репортер зазначив: «Тож, хтось у фіналі помре?».
«Я гадаю, що фінальні епізоди всього лише спрямовані на те, щоб весь світ звести з глузду. Ми і без цього аж надто емоційні через завершення серіалу. І це кінець чогось справді значного для кожного із нас. І це була справді неймовірна річ», – переконує зірка «Гри престолів».

Нагадаємо, завершальний сезон культового серіалу від британської студії HBO зовсім скоро стане доступний у форматі онлайн. Уже чотирнадцятого квітня цього року, тобто – через два тижні. А поки, глядач обмежується інтригуючими спойлерами від акторів «Гри престолів».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here