Зірка “Месників” Гвінет Пелтроу невдовзі з’явиться у новому серіалі

0
288

Тільки-но добігла кінця титанічна битва за сюжетом стрічки «Месники», як акторський склад культових фільмів взявся за влаштування власного майбутнього. Хто прийняв рішення надалі залишитись у Marvel, іншим же вимушено довелось покинути стіни іменитої студії. І поки доля дружини Тоні Старка під питанням, акторка, що її зіграла, вирішила прокласти собі до сфери серіалів.
Дата прем’єри очікуваного серіалу «Політик» наближається не днями, а годинами. І з нагоди завершення зйомок творці сюжету вирішили потішити глядачів кількома кадрами-анонсами. Звісно, в об’єктив не змогла не потрапити і зірка «Месників», що стала буквально таки «родзинкою» майбутньої екранізації. Навіть попри те, що Гвінет Пелтроу з’явилась лише на одному фото, метушні навколо події це спровокувало чимало.

Хто не чув, представником серіалу став стримінговий сервіс Netflix. Відтак, традиційно, перший сезон «Політика» вийде одноразово і, так би мовити, у повній комплектації. Адже за правилами стримінг-каналу усі серії публікуються у день прем’єри. А поки до офіційного «відкриття» серіалу залишаються лічені дні, ідеологи проекту активно заливають до мережі яскраві світлини зі зйомок.
Спершу кадри з бекстейджу з’явились на офіційній сторінці «Політика» у Twitter, тільки згодом вони попрямували з рук в руки по інших соціальних каналах. Шанувальники Гвінет Пелтроу чи не одразу зауважили, що стиль акторки аж ніяк не змінився. Щонайменше, про це свідчить її вбрання. Так чи інакше, достеменно у цьому можна буде переконатись лише згодом – із виходом першого сезону серіалу.

Зірка з Marvel постане у «Політику» в якості одного із головних героїв. Її напарниками по знімальному майданчику стали Джессіка Ленг, Люсі Бойнтон із «Богемної рапсодії», а також не менш відомі Зої Дойч та Бен Платт. Взяв участь у проекті й офіційний чоловік Пелтроу, Бред Фелчак, який став одним із режисерів сюжету.
Хто не чув, майбутній серіал розповідатиме захопливу історію небідного студента, який усе своє життя буквально таки знав, що його доля – стати президентом Сполучених Штатів Америки. Інші герої лише будуть доповнювати розвиток подій та демонструватимуть, що потрібно людині на шляху до настільки поважного статусу очільника держави.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here