Зірки “Чужоземки” дивують несподіванками

0
929

Це могло забрати двадцять років та три повних сезони, але Клер (Катріона) та Джеймі (Сем Х’юен) нарешті мають можливість зупинитися та жити своїм життям на просторах серіалу “Чужоземка”.
Третій сезон нарешті закінчився на щасливій ноті і наші нещасні герої можуть дозволити собі видихнути с полегшенням на берегах волелюбних Сполучених Штатів. Подалі від проблем, які так довго отруювали їх життя. Вони здійснили дуже ризиковану подорож, щоб дістатися туди, але воно було того варто. І звичайно не обішлось без допомоги друзів, таких як лорд Джон Грей (Девід Беррі), який застосував свій вплив та зв’язки.
Найцікавіше далі. Джеймі воз’єднаний с Клер та Гейлі (Лотте Вербек), а також такі персонажі як Уілбі (Гарі Янг) та Маргарет Кемпбел (Елісон Паргеттер), які теж у вирі подій планують втечу. Уїлбі, який з’являється різко та несподівано і перш ніж Маргарет встигає попередити його він вбиває її брата Арчібальда (Марк Хадфилд), після, тілом якого вкривається і це допомогає парі втекти.
Але перш ніж Арчібальд помирає, Джеймі змушує його признати пророцтво Гейліс. Вона сліпо вірить, що шотландський король має посісти на трон і це призначено йому самою долею і ніщо не спинить її, щоб це доказати. Слова Маргарет здійснюють свою злу волю та обертають все проти Джеймі, Клер та їх дочки. Вона повинна померти, щоб здійснилося пророцтво. Із часом вони знаходять портал у печері на островах і зустрічають там Гейліс, яка намагається використати кров молодого Йєна щоб пройти через цей портал. Але Клер не дає цьому статися вбиває Гейліс та рятує Джеймі и Йєна.

І після усього кошмару наші герої повертаються до судна Артеміс, де мають змогу показати нам прекрасну та романтичну сцену узяту прямо із сторінок роману, по якому знятий серіал. Але і тут їх очікує несподівана розв’язка. Починається шторм і наші герої опиняються у безодні шаленого моря.

Через де-який час Джеймі прокидається на березі і знаходить поруч Клер. І що ж очікує наших героїв? Чекайте у четвертому сезоні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here