“Злі росіяни та щурі-мутанти”: Netflix презентував третій сезон “Дивних див”

0
747


Літо у самому розпалі – саме час зібратись біля великих екранів для перегляду очікуваного сезону «Дивних див». Адже цими днями, якщо точніше – четвертого липня, іменитий стримінговий сервіс Netflix презентував третій сезон фентезійного серіалу про «жахи» американських 80-х у буквальному розумінні. І продовження моторошного сюжету виявилось не менш вражаючим.
Брати Даффери і надалі продовжили розбиратись із темою «потойбічного» світу (від словосполучення «по той бік»). І знову американське містечко 80-х захопили дивні монстри із паралельного виміру. Втім, цього разу розробники сюжету не обмежились чудернацькими тварюками із минулих сезонів. У серіалі з’явились й інші антагоністи, характерні для тогочасних реалій.

Так, мовиться про продовження «холодної війни» та «злого росіянина», який невпинно шукає шляхи знищення Сполучених Штатів. І, за мотивами серіалу, росіяни як ніколи наблизились до своєї мети. Зрештою, за урядовими програмами знову криється щось більше, те абсолютне зло, про яке ніхто навіть не підозрює – звісно, окрім зграйки допитливих дітей, що тільки-но стали підлітками.
Фінальний трейлер до фентезійної саги з’явився у мережі ще тиждень тому. Із кількох кадрів одразу стало зрозуміло, що боротьба із злом буде ще більш епічною, ніж коли-небудь раніше. Разом з тим, у багатосерійній кінострічці з’явилось ще більше яскравих образів, що не покинуть вашу свідомість ще задовго після перегляду серіалу. Готуйтесь, попереду ще більше розслідувань та параноїдальних теорій.

Загалом, стримінговий сервіс Netflix уже презентував вісім епізодів нового сезону «Дивних див». Тільки-от цього разу події розгортаються влітку – за рік після завершення попередніх пригод. Улюблені герої помітно подорослішали, а дехто навіть завершив навчання у школі та вступив до дорослого життя. Зрештою, хоча їхні проблеми і стали більш «зрілими», від цього аж ніяк не зник колишній запал до розслідувань та небезпечних пригод.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here