Америка має таланти: українці підкорили суддів телешоу фантастичним виступом

0
1078

Українська команда завдяки своїм номером під назвою “The Escape” (“Втеча”) завоювала прихильність американських суддів і отримала заповітні чотири “Так”. Номер з їхнім виступом вийшов вчора на теленканале NBC.
Українці змогли здивувати американське журі популярної телепередачі America’s Got Talent. Ролик з неймовірним виступом вийшов 12 червня на телеканалі NBC. Судді були здивовані задумкою і втіленням її в реальність завдяки використанню новітніх технологій.

Виконавець номера і його режисер-постановник Костянтин Томільченко розповів, що ідея номера прийшла до них ще в квітні 2017 року. Вони думали над тим, щоб поставити номер так, щоб головний герой переміщався в 3D зображенні не тільки по сцені, а й міг злітати над нею. Через кілька місяців експериментів, хлопці все ж зрозуміли, що це можливо і навіть захоплююче.
Керівник Front Pictures Юрій Костенко розповів, що їх метою було “стерти” кордони між реальним і віртуальним світом за допомогою голографічного відеопроекції, і, судячи з реакції журі та глядачів, їм це вдалося.
Директор компанії Денис Хохлов каже, що даний номер цікавий тим, що застосування технологій вийшло на новий рівень, і до них ніхто подібного не робив. Ця технологія по-справжньому революційна.
Але це не перший виступ українців, яке справило враження на американських суддів. Так, в минулому році український гурт Light Balance також потрапила в фінал відомого телешоу America’s Got Talent. Члени журі стоячи аплодували Light Balance, яким вдалося дійти до фіналу шоу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here