“Буде весело!”: відомі імена перших учасників нового сезону “Танців з зірками”

0
1036

Вже за місяць на екрани українських телеглядачів очікує феєричне повернення улюбленого танцювального шоу “Танці з зірками”. Організатори обіцяють, що цей сезон буде ще більш повний несподіванок, ніж попередній, а зірки будуть ще екстравагантнішими та відомішими! Отож, на Instagram-сторінці проекту з’явилися імена перших учасників шоу!
Відтепер магічний дискобол мандрує Україною у пошуках зірок і, зустрівши, кидає їм виклик! Чимало українських знаменитостей вже брали участь у шоу, тому цікаво, чи організаторам вдасться вразити глядачів потужним зірковим складом ще дужче!
Першими, до кого прикотилась чарівна танцювальна куля, стали телеведучий Володимир Остапчук, зірка “Дизель шоу” Вікторія Булітко та знаний український актор Михайло Кукуюк. Усі троє виклик прийняли, й від них магічний дискобол попрямував до Потапа та телеведучих Надії Матвєєвої та Людмили Барбір.

View this post on Instagram

Вау! Довгоочікуваний #танціззіркамиchallenge повертається! Відтепер магічний дискобол сам обиратиме, кому кидати виклик на участь в шоу. Першими учасниками нового вибухового сезону #танціззірками стали Володимир Остапчук @vova_ostapchuk, Вікторія Булітко @bulitka та Михайло Кукуюк @kukuyuk_michael. А дискобол тим часом прямує далі – до Надії Матвєєвої @nadezhda_matveeva_nadya, Людмили Барбір @liudmila.barbir і Потапа @realpotap. Як думаєш, хто з них прийме естафету і вже скоро демонструватиме свої танцювальні здібності на головному паркеті країни?

A post shared by Танці з зірками на 1+1 (@tanci1plus1) on


Вибухова суміш гумору та акторської гри вже встигла захопити шанувальників популярного шоу. Остапчук, Булітко та Кукуюк точно зроблять осінню прем’єру незабутньою для українського глядача, адже їхня харизма та талант просто змушують спостерігати за яскравим проектом.
Надія Матвєєва прийняла виклик, на відміну від Потапа та Людмили Барбір. Отож, від ведучої програми “Все буде добре” дискобол відправився до акторів Олексія Яровенка та Ксенії Мішиної, що зіграли одні з головних ролей у серіалі “Хороший хлопець”. Вся Україна наразі очікує на їхню відповідь.


Новий сезон шоу на каналі “1+1” стартує вже 25 серпня і відтоді щонеділі майже до грудня радуватиме українських телеглядачів. Що цікаво, цього разу організатори вирішили змінити суддівський склад. Тепер ми не побачимо на екрані за столом журі Дмитра Монатіка.
Його місце посяде британський хореограф Франциско Гомес, який уже з’являвся на вітчизняному телебаченні у проекті “Танцюють всі”. Влад Яма та Катерина Кухар, в свою чергу, залишаються. Новий склад суддів деякою мірою засмутив прихильників проекту, адже усі звикли до усміхненого та завжди розуміючого Монатіка, а от що очікувати від гостя з Британії – поки невідомо.

View this post on Instagram

Знайомимо тебе ближче з новим суддею #танціззірками! Читай п’ять фактів з життя Франсіско Гомеса @siscogomez, з яких лише один неправдивий. Спробуєш здогадатись який? ? 1. Заради участі в шоу відмовив американській співачці Pink, якій він мав створити нове концертне шоу. 2. Франсіско добре знайомий з MONATIK і підтримував його на початку кар’єри. 3. Ставив номери для Madonna, Jennifer Lopez, Taylor Swift та інших голлівудських артистів. 4. Почав танцювати з 15 років. 5. Був головним хореографом британської версії шоу «The Voice».

A post shared by Танці з зірками на 1+1 (@tanci1plus1) on


Нагадаємо, що минулого року перемогу у популярному шоу вибороли комік Ігор Ласточкін разом з Ілоною Гвоздьовою. У фіналі вони змагалися з Лесею Нікітюк та Максимом Єжовим. А у 2017 році Наталя Могилевська з Ігорем Кузьменко таки перетанцювали Надю Дорофеєву та Женю Кота.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here