Дзідзьо продемонстрував свої здібності на паркеті “Танців із зірками”

0
1037

Один із найбільш інтригуючих учасників нового сезону «Танців із зірками», завжди усміхнений артист Дзідзьо, нарешті продемонстрував свої здібності на паркеті. У форматі світлини виконавець показав, що може бути не лише смішним, але й серйозним та, разом з тим, неабияк привабливим – що й Людмила Барбір не встояла та взялась із ним до тренувань.
Коли організатори проекту уже розкрити усі секрети з очікуваного сезону та зіркам стало нічого приховувати свою участь у шоу «Танці із зірками», за лічені тижні до прем’єри мережу буквально таки полонили публікації з підготовки артистів до ефірів. Звісно, не залишився осторонь і Дзідзьо, який, на превеликий подив своїх прихильників, для участі у шоу відкинув свій звичний сценічний образ та зізнався, що готовий до небачених експериментів.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Ух і ??репетиція @liudmila.barbir @tanci1plus1

Публикация от DZIDZIO (@dzidzio)


І поки шанувальники обирають собі фаворитів, Дзідзьо теж претендує на неабияку популярність у рамках проекту. Адже все свідчить про те, що артист може стати черговим хореографічним відкриттям для глядача. Принаймні, кадри із тренувань демонструють, що із пластикою у знатного українського виконавця все в порядку. Хоча, судді завжди вкажуть, що варто розвивати надалі.
«Дружина не ревнує», – цікавляться користувачі у відповідь до пристрасної публікації артиста. Зрештою, загальна атмосфера світлини свідчить про те, що усе було здійснено у рамках тренування і тільки. Менше з тим, складно не зауважити, із яким завзяттям співак виконує поставлене завдання. Залишається тільки під питанням, уся справа у партнерці по танцю чи в амбіціях у рамках проекту.


Так чи інакше, танцювальний дует виглядає більш ніж гармонійно. На превеликий подив, зважаючи на дисбаланс сценічних образів зірок. І Людмила Барбір, телеведуча «Сніданку», і Дзідзьо отримують невимовне задоволення від того, що вони роблять на паркеті. Разом чи окремо. Залишається тільки сподіватись, що їхній запал не зникне до прямих ефірів нового сезону «Танців із зірками». А радше навпаки – забуяє новини фарбами.
Тим часом, власне Дзідзьо стримується від зайвих коментарів. Артист лише небагатослівно додав до серії фотографій, що наразі перебуває на тренуванні до проекту: «Ух і репетиція з Людмилою Барбір». Зрештою, інколи кілька слів говорять більше, ніж довгі та порожні тексти.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here