Еммі 2018: пропозиція руки та серця на сцені, розчарування, сльози та радість

0
897

Уночі з 17-о на 18-е вересня відбулась сімдесята, ювілейна церемонія вручення премії “Еммі”, що традиційно видається Американською телевізійною академією і є своєрідним аналогом “Оскару” у сфері телебачення.
Цьогорічний захід, що проводився в приміщенні Лос-Анджелеського театру “Майкрософт”, вирізнився, перш за все, емоційною та романтичною пропозицією руки та серця, що зробив відомий продюсер та режисер Глен Вайс своїй коханій Ян Свендсен.
“Ти дивуєшся, чому я не бажаю називати себе своєю дівчиною? – почав спершу режисер, після чого продовжив. – Тому що я хочу називати тебе своєю дружиною”.

Наступною визначною подією стало вшанування пам’яті сенатора Джона Маккейна, котрий незадовго до своєї смерті фігурував у документальному фільмі від телеканалу HBO “Джон Маккейн: Для кого дзвонить дзвін”.
Кіноакторка Бетті Вайт, котрій взимку виповниться 97 років, виборола нагороду “За досягнення впродовж життя”, яку отримувала під шквал овацій залу, який кілька хвилин аплодував стоячи.

“Голос шоубізу” підготував список переможців ювілейної церемонії “Еммі-2018”:
Нагороду “Найкращий драматичний серіал” виборов “Гра престолів”, а Пітер Дінклейдж, виконавець ролі Тіріона Ланністера, здобув нагороду в номінації “Найкращий актор другого плану в драматичному серіалі”.

“Дивовижна місіс Мейзел” став “Найкращим комедійним серіалом”, а виконавиця головної ролі Рейчел Броснахен стала переможницею в номінації “Найкраща жіноча роль в комедійному серіалі”.

Двома призерами від одного телесеріалу “Баррі” стали Білл Хейдер (ліворуч), що отримав нагороду за “Найкращу чоловічу роль в комедійному серіалі” ожививши персонажа Баррі Беркмана та Генрі Вінклер (праворуч), котрий став “Найкращим актором другого плану”.

Приз “Найкраща жіноча роль у драматичному серіалі” отримала Клей Фой за роль королеви Єлизавети ІІ у серіалі “Корона”.

А нагороду за “Найкращу чоловічу роль у драматичному серіалі” отримав Меттью Різ, виконавець ролі Філіпа Дженнінгса у телесеріалі “Американці”.

Повний список переможців та номінантів можна переглянути на офіційній сторінці премії “Еммі”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here