Фінал проекту “Холостяк” позаду: Добринін зробив вибір

0
851

Завершальна сцена найбільш романтичного проекту країни уже позаду. Нікіта Добринін, заповітний холостяк та іменитий український журналіст, пройшов не один ефір у пошуках «тієї самої». І таки дійшов до фіналу, щоб обрати єдину. Учасниці проекту, у свою чергу, теж не пасли задніх та намагались усіма своїми зусиллями полонити серце холостяка, тільки-от вдалось це одній.
Днями раніше на телеекранах з’явилась найбільш очікувана сцена весни – момент, коли Нікіта Добринін вимушений обирати дівчину, якій подарує заповітну каблучку. У минулому випуску із тиском обставин не змогла впоратись Софія. Відтак, частково за вердиктом батьків холостяка, дівчина поїхала додому та залишила у фіналі двох учасниць – Лілію і Дашу.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

С тобой я по-настоящему счастлив ❤️ — #thebachelor #никитадобрынин #холостяк9

Публикация от Nikita Dobrynin (@nikitadobrynin)


Кожна із них зуміла пробудити у серці холостяка свої, особливі почуття. Обоє залишились у пам’яті Добриніна із цілою купою спільних спогадів. Тільки-от одна із них стала для нього коханою. Хто саме? Це холостяку довелось з’ясувати у дванадцятому ефірі проекту – у день вибору, який цілком можливо виявиться доленосним. І, звісно, це відбулось в Італії.
Пристрасна та палка, як і фіналістки шоу, Італія створила справді особливу атмосферу для дня прийняття рішень. Та й побачення були аж надто запальними та емоційними. Ліля із Нікітою встигли захопитись величністю вулкану, а Даша таки змогла виповнити усі завдання зі скетч-карти зі своїм коханим. Так, коханим – адже холостяк обрав саме її.


Як і заявляв Добринін на своїй офіційній сторінці в Instagram днями раніше, він буде обирати серцем. Залишається тільки сподіватись, що йому це вдалось. Неабияк чуттєві побачення завершились на ніжних поцілунках, що тільки заплутало глядача у переконаннях. Менше з тим, холостяку довелось добряче зважити усі «за» і «проти» та віддатись своїм почуттям. Відтак, переможницею дев’ятого сезону проекту «Холостяк» стала 20-річна Даша.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here