Голос країни 10 сезон – дивитися суперфінал онлайн і хроніка подій шоу

0
309


В ніч з 26 на 27 квітня українці дізналися ім’я переможця ювілейного сезону Голосу країни
Фінал головної битви епохи проходив в особливому форматі – без глядачів у студії. Організатори прийняли рішення зробити суперфінал благодійним – всі отримані кошти від голосування і продажу реклами під час випуску підуть на підтримку українських медиків, які рятують життя хворих на COVID-19. Для них придбають захисні костюми, респіратори та інше устаткування, якого зараз так не вистачає для захисту здоров’я лікарів.

Вони розповіли, що цього вечора усі судді знаходяться вдома, дотримуючись умов карантину, а коментують виступи віртуально завдяки відеозв’язку та голограми. Учасники також не перетинаються один з одним – вони виступають на спеціальному світлодіодному кубі.

Тренери більше не вирішують подальшу долю учасників. Голосують лише телеглядачі. Тільки один виконавець з зіркових команд проходить у наступний етап. І переможця обирають глядачі вже з найсильніших фіналістів.

Перед початком виступів глядачі побачили відео до нової пісні “Музикозалежні”, яку підготували учасники на самоізоляції.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here