“Кароль у минулому”: Дан Балан запалив сцену із Нікітюк

0
709


Пристрасний молдовський виконавець зі світовим іменем вперше посів одне із суддівських крісел українського «Голосу країни». Попри недосвідченість, Дан Балан чи не одразу з головою поринув у загальну атмосферу музичного проекту. Ба більше – став основною темою для обговорення громадськості упродовж кількох останніх місяців.
Нестримний темперамент та глибокий погляд зробили свою справу. Дана Балана у чому тільки не підозрювали. То музикант аж надто ретельно пригледівся до учасниці шоу, то на диво часто він повертає голову у бік своєї зіркової колеги, Тіни Кароль. Стосовно останнього, тут справа поглядами не обмежилась. Що не ефір – то нові плітки на предмет стосунків між суддями українського «Голосу країни».

Що цікаво, навіть Монатік не обійшов боком суспільне обговорення. Мультиартист якось зізнався, спеціально для телешоу «Світське життя» з Катериною Осадчою, що музиканти і справді поводяться дуже підозріло. Втім, так чи інакше, Монатіка не можуть не захоплювати пристрасні танцювальні імпровізації з боку Дана Балана і Тіни Кароль.
Але останній прямий ефір проекту таки зумів здивувати. І мовиться зовсім не про результати шоу. Усі сподівались, що Дан Балан бодай раз, але таки запросить свою «сусідку по кріслах» до танцю, або ж виконає пісню із особливою присвятою. Але ж, ні. Молдовський артист вирішив буквально відійти від нав’язаних пліток та податись до глядацького залу. Там же, що зрозуміло, він без жіночої уваги не обійшовся.

Хто би міг подумати, що Дан Балан під час виконання запального треку «Allegro Ventigo» знайде серед глядацького залу «народну улюбленицю» українців Лесю Нікітюк. І тим паче ніхто й гадки не мав, що артист запросить дівчину до танцю. Богиня ламінату, звісно, навіть не подумала про відмову та із захватом поринула у ритм «Allegro Ventigo», разом із Дан Баланом.

Хоча й останній випуск найпрестижнішого музичного шоу країни уже завершився, подібних пікантних ситуацій залишилось чимало. Втім, ніщо не перевершить його фінальних результатів. Хтось підозрював, а хтось і гадки не мав, але перемогла у цьогорічному сезоні львів’янка Оксана Муха, підопічна Дана Балана.
Як не дивно, артист вперше прийняв на себе роль зіркового тренера «Голосу країни» та одразу здобув перемогу. Жарти жартами, але відвернути увагу Тіни Кароль йому таки вдалось.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here