Катерина Кухар заговорила про участь Лесі Нікітюк у фіналі

0
1095

Пара Лесі Нікітюк та Максима Єжова натанцювала «без танцю» аж до фіналу проекту. Обігнавши сильніших учасників, українська телеведуча не на жарт заявила про свою претензію на перемогу. Глядачі і судді «Танців із зірками» вражені та дещо занепокоєні таким розвитком подій.

Після недавнього гучного сандалу, Влад Яма вирішив утриматись від різких коментарів. Дмитро Монатік, як завжди, захоплений старанністю Нікітюк. Проте Катерина Кухар не змовчала після останнього виступу пари. Прима-балерина нічого окрім умілої акторської гри на паркеті «майже не розгледіла» – ні контепорарі, ні лінді-хопу. Тим не менш, Леся вкотре не змогла об’єктивно сприйняти критику.

Навіть за крок до фіналу Катерина Кухар не в змозі дати чіткої відповіді, хто врешті стане переможцем танцювального шоу: «Цей сезон настільки непередбачуваний, що я навіть не хочу робити ніяких прогнозів. Поки я бачу, що глядачі своїми смс активно голосують за акторський талант Лесі Нікітюк більше, ніж за танцювальні вміння інших учасників».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here