Леся Нікітюк поділилась кадрами із бекстейджу нового тревел-шоу

0
446

Знатна українська телеведуча «з народу» уже встигла заінтригувати прихильників зйомками нового тревел-шоу за власної участі. Хоча й інформація у мережі з’являється поступово і, так би мовити, дозовано – вже сьогодні не складає труднощів скласти усе у єдиний пазл та зрозуміти, що чекає нас на телевізійних екранах буквально із дня на день.
Назва очікуваного проекту чи не одразу засвітилась на офіційній сторінці Лесі Нікітюк в Instagram. Продюсери шоу схилились на бік «Le Маршрутка». Що ж, символічно та легко запам’ятовується. Залишається тільки сподіватись, що після появи перших епізодів на ТВ резонансність проекту не вщухне, а радше навпаки – осягне нових горизонтів глядацьких симпатій.


Її можна обожнювати, і ненавидіти не гріх. Але, що не викликає жодних сумнівів – Лесю Нікітюк неможливо не знати. У вирі зіркових подій і телевізійних проектів, вона завжди уміло опинялась у центрі уваги. У потрібну мить і час. До того ж, неодноразово з’являлась в інших тревел-шоу, серед яких найбільш популярним стало «Орел и Решка». Відтак, нікого не дивує, що організатори винятково українського тревел-шоу обрали у ведучі саме усім відому Леську.
А вона, у свою чергу, не шкодує часу на промовистий піар. Чи не щодня у профілі знаменитості з’являються усе нові кадри із мандрівки Україною. І кожне фото дивує не менше, аніж світлини Лесі Нікітюк із іноземного відпочинку. «Україна без фільтрів… Давайте пограємо? Напиши слово «маршрутка» по буквах, щоб тебе ніхто не перебив. Всіх, у кого вийде, з мене лайк», – анонсує телезірка очікувану прем’єру.


Із відомих фактів про очікуване шоу. Перше – мандрівка Лесі Нікітюк не буде виходити за кордони України. Друге – шоу буде виходити на «Новому каналі». Щонайменше, спочатку. Третє – салон уже відомої усім «маршрутки» оздоблено сувенірами, які Леся привезла з різних куточків світу. Що ж, звучить атмосферно та, разом з тим, неабияк інтригуюче. Хоча, шанувальники Леськи навіть не приховують своєї нестримної цікавості у коментарях.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here