Людина-павук відвідав шоу Джиммі Кіммела

0
413

Кілька днів тому Том Холанд, в образі дружелюбного сусіда, неочікувано завітав на шоу Джиммі Кіммела.
На початку чергової комічної сценки, напарник Кіммела, Гільєрмо Родрігез, у масці Павука вигулькнув на сцену з криками «я справжній Людина-павук! Піу-піу-піу!». Після цього, Джиммі задав йому кілька курйозних запитань.
Потім на сцені раптово з’явилася людина в костюмі Спайді, але з дорожним конусом на голові, вигукнувши: «Ану віддай мою маску!». Побігавши за Родрігезом, людина зняла конус і виявилось, що це Том Холанд, виконавець ролі Павучка.
Це викликало цілий шквал емоцій у глядачів. Справжній Людина-павук на сцені!
Холанд сказав, що Гільєрмо підкрався до нього ззаду, коли він чекав на автобус, і вкрав маску. Також він пояснив, що його павуче чуття не спрацювало через те, що він не сприйняв Родрігеза, як загрозу.
Тоді Кіммел спитав, чи новий фільм про Павучка буде сиквелом попереднього, а чи, можливо, приквелом (події фільму «Месники: Війна Безкінечності» залишають це питання відкритим)?
«Танос, напевно, зараз грабує банк», – швиденько сказав Холанд, обминаючи незручне питання. «Навіщо Таносу грабувати банк?» – спантеличено спитав Кіммел.«Тому що Танос… Бідний! Бувайте!» – вигукнув Том, і «змився» зі сцени.
Повне відео курйозної сценки можна переглянути нижче.

Того разу шоу Кіммела відбувалося у Брукліні, а зйомки деяких кадрів фільму «Людина-павук: Далеко від дому» якраз закінчилися на тих днях у цьому місті. Напевно, саме тому Том Холанд зміг завітати на програму.
Нагадуємо, що продовження пригод дружелюбного сусіда з’явиться на екранах 5 червня 2019 року.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here