MARUV поділилась кадром із бекстейджу зйомок “Танців із зірками”

0
776

Скандальна українська виконавиця раптово для себе і своїх шанувальників перейняла дискобол та прийняла естафету шоу «Танців із зірками». І сьогодні, коли вже нічого тримати участь співачки у танцювальному проекті у таємниці, у мережі почали одна за одною з’являтись світлини із підготовки зірок до ефірів. Чи не найяскравішою, що очікувано, виявилась публікація власне MARUV.
Артистка хоча й опинилась у рамках вельми нетипового для свого сценічного образу шоу, вона не розгубилась та прийняла доволі таки ініціативну позицію. MARUV не підпала під вплив загального задуму «Танців із зірками» й вбралась у такий гармонійний для неї ж самої чорний латекс. З огляду на все, організатори проекту не квапляться змінювати манери своїх учасників, радше навпаки – вони лише допомагають розкритись по-новому.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

#backstage from shooting @tanci1plus1

Публикация от MARUV (@maruvofficial)


З іншого боку, участь у «Танцях із зірками» також повинна передбачати радикальні зміни зовнішності та перевтілення, навіть якщо на лічені хвилини і винятково для танцювального номера. Що ж, прихильники знатної виконавиці у передчутті того, які завдання випадуть на MARUV за період її боротьби у проекті. І поки громадськість ніяк не може уявити співачку за бальними танцями та у рожевій сукенці – зірка переконує, що все можливо.
Принаймні, кілька перших кроків назустріч сенсаційним перевтіленням уже зроблено. Перше – артистка таки прийняла виклик і вийде на танцювальний паркет шоу. Друге і не менш важливе – хоча й зірка і надалі позує у чорному латексі, вона цілком та повністю оздобила свій образ золотавими блискітками, що буквально таки вигукують: «Далі буде».


Звісно, знімки із бекстейджу шоу наробили добрячого галасу у мережі та вийшли далеко за межі офіційної сторінки MARUV в Instagram. І, як вже було зазначено, здивувало світ не мокре волосся, височезні підбори чи купа латексу. Громадськість вражена, із яким запалом виконавиця взялась за підготовку до проекту.
І вже сьогодні усе натякає про те, що співачка може стати гідним конкурентом та ще й до фіналу шоу потрапити. Але про це згодом – бодай після першого ефіру на ТБ (який, до речі, з’явиться уже скоро, 25-го серпня).
Що ж, до серії яскравих кадрів співачка додала доволі таки тривіальний підпис: «Бекстейдж зі зйомок танців». Хоча, від цього публікація виявилась не менш резонансною. Користувачі миттєво взялись за коментування: «Вау, яка красуня! Перемоги і тільки перемоги!», «Богиня. Дуже чекаю танців», «Найбільш гаряча і найкраща. Люблю», «Ріанна відпочиває».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here